Resultaten BeND wedstrijd in Wilrijk

BeND wedstrijd in Wilrijk ( 05/04/2015 )

 

Tijdrit 3 rondes ( 1000m )

Plaats Naam Geslacht Klasse Ronden Tot. Tijd (m:s ) Gem. Snelheid Beste Snelheid
1 Daniel Fenn m FF 3 1:03.299 56,82  km/u 62,96  km/u
2 Matthias König m FF 3 1:04.503 55,76  km/u 62,04  km/u
3 ymte sijbrandij m FF 3 1:07.126 53,58  km/u 58,98  km/u
4 Etienne Stienen m FF 3 1:07.554 53,24  km/u 58,58  km/u
5 Swanette Tempelman v FF 3 1:11.328 50,42  km/u 56,93  km/u
6 Jochem Devriendt m FF 3 1:12.447 49,64  km/u 54,42  km/u
7 Lothar Volkaert m FF 3 1:12.530 49,59  km/u 54,99  km/u
8 Peter Coppens m FF 3 1:13.436 48,97  km/u 55,31  km/u
9 Brent Volkaert m FF 3 1:13.840 48,71  km/u 53,60  km/u
10 Erik Marynissen M UF 3 1:14.480 48,29  km/u 51,41  km/u
11 Hanns Stresius m SF 3 1:15.126 47,87  km/u 51,43  km/u
12 Johan Goossens m FF 3 1:15.267 47,78  km/u 51,75  km/u
13 Lars Zwinnen m FF 3 1:16.655 46,92  km/u 51,47  km/u
14 Gert Loenders m FF 3 1:17.205 46,58  km/u 51,93  km/u
15 Filip Sheridan m UF 3 1:18.583 45,77  km/u 49,97  km/u
16 Dennis franckx m UF 3 1:21.163 44,31  km/u 49,28  km/u
17 Jan Reniers M UF 3 1:22.922 43,37  km/u 46,19  km/u
18 Nigel Andries m UF 3 1:23.580 43,03  km/u 45,46  km/u
19 Ralf Golanowsky m SF 3 1:25.017 42,30  km/u 44,75  km/u
20 rudi cools m UF 3 1:29.908 40,00  km/u 43,52  km/u
21 Olaf Osterholt m UF 3 1:31.542 39,29  km/u 41,43  km/u
22 Pieter Sijbrandij m UF 3 1:43.276 34,82  km/u 35,62  km/u

 

1 uur wedstrijd ongestroomlijnd

Plaats Naam Geslacht Klasse Ronden Tot. Tijd   (u:m:s ) Gem. Snelheid Beste Snelheid
1 Hanns Stresius m SF 132 1:00:38.508 43,49  km/u 50,96  km/u
2 Filip Sheridan m UF 129 1:00:43.544 42,44  km/u 50,97  km/u
3 Erik Marynissen M UF 119 1:00:49.669 39,09  km/u 48,71  km/u
4 Dennis franckx m UF 119 1:00:54.778 39,03  km/u 44,05  km/u
5 Jan Reniers M UF 111 1:01:05.090 36,31  km/u 42,51  km/u
6 Ralf Golanowsky m SF 110 1:01:01.203 36,02  km/u 44,06  km/u
7 Olaf Osterholt m UF 110 1:01:02.165 36,01  km/u 40,41  km/u
8 Nigel Andries m UF 108 1:00:59.553 35,38  km/u 42,37  km/u
9 Pieter Sijbrandij m UF 81 1:00:49.467 26,61  km/u 34,75  km/u
10 rudi cools m UF 24 13:41.353 35,03  km/u 39,35  km/u

 

1 uur wedstrijd gestroomlijnd

Plaats Naam Geslacht Klasse Ronden Tot. Tijd   (u:m:s) Gem. Snelheid Beste Snelheid
1 Daniel Fenn m FF 174 1:00:26.404 57,52  km/u 61,18  km/u
2 Matthias König m FF 174 1:00:27.186 57,51  km/u 60,76  km/u
3 Etienne Stienen m FF 166 1:00:43.724 54,62  km/u 58,82  km/u
4 Peter Coppens m FF 161 1:00:49.556 52,89  km/u 56,75  km/u
5 ymte sijbrandij m FF 160 1:00:50.587 52,54  km/u 58,80  km/u
6 Gert Loenders m FF 149 1:00:37.539 49,11  km/u 53,00  km/u
7 Swanette Tempelman v FF 146 1:00:48.038 47,98  km/u 52,03  km/u
8 Johan Volkaert m FF 135 1:00:34.945 44,52  km/u 47,72  km/u
9 Brent Volkaert m FF 135 1:00:38.117 44,48  km/u 51,62  km/u
10 Johan Goossens m FF 134 1:00:44.261 44,08  km/u 49,51  km/u
11 Lothar Volkaert m FF 131 1:00:41.479 43,13  km/u 51,05  km/u
12 Lars Zwinnen m FF 127 1:00:33.766 41,90  km/u 47,90  km/u
13 gert jan Reilink m FF 119 1:00:38.313 39,21  km/u 43,36  km/u
14 Jochem Devriendt m FF 108 1:00:37.338 35,60  km/u 46,49  km/u