Filip Sheridan wint Fowlmead weekend (GB)

Filip Sheridan wint Fowlmead weekend in de ongestroomlijnde klasse en is 3é overall na Steven Slade en Mike Burrows.

Rudi Cools is geëindigd op de vierde plaatst ongestroomlijnd.

Resultaten ; http://www.bhpc.org.uk/Data/Sites/1/archive/events/events13/Festival.html

Foto's van de wedstrijd in Tilburg

foto's van de wedstrijd in Tilburg kan je hier bekijken.

Er is ook een filmpje gemaakt

The Great Baltic Sea Ride 2014

De zomer is bijna voorbij maar voor zij die al beginnen plannen voor volgend jaar is er de The Great Baltic Sea Ride 2014. Kort samengevat 3 Weeks – 3 Wheels – 3.000 km of een internationale velomobieltour in het hoge Noorden in juli 2014; de waardige opvolger van Roll over America (ROAM). Voor de gegadigden moet je er wel snel bijzijn want er worden maximaal 36 rijders toegelaten.

Garmin Vector - Krachtmeting via de pedalen

Garmin heeft de Vector uitgebracht, een meetsysteem zoals SRM meting maar simpeler door gewoon de pedalen te vervangen.

http://sites.garmin.com/vector/

Pedal vs. Paddle Showdown

Onder het motto "het moet niet altijd op land doorgaan" (zoals ook al is bewezen op het laatste HPV WK in Leer), effe deze challenge in de spotlight zetten: http://www.pedalvspaddle.com/

SCOOP - WK 2014 Besançon 8 tot 10 augustus!

Een Frans slangetje ;-) siste mij onlangs het volgende in:

Het WK ligfietsen van 2014 zal hoogst waarschijnlijk op 8, 9 en 10 augustus in en rond Besançon (Frankrijk) doorgaan.

Waar mogen we ons aan verwachten:

Resultaten wedstrijd in Diepenbeek

De wedstrijd in Diepenbeek was op de afgesloten weg. Alle deelnemers moesten hun beste stuurmans kunsten boven halen.
Hoe dit afgelopen is kan je hier bekijken.

De foto's kan je hier bekijken 

1. Stijn Van de Maele

2. Erik Marynissen

3. Wim Delaet

4. Jimmy Byloos

5. Christophe Fierens (velomobiel)

6. Etienne Stienen (velomobiel)

7. Jan Ebens

8. Bert Audenaert

9. Peter Coppens (velomobiel)

10. Hanss Stressius

11. Rudi Cools

12. Peter Welk

13. Patrick Vanmechelen

Belgische Kampioenen

Tijdrit:

ongestroomlijnd:   Stijn Van De Maele
gestroomlijnd: Peter Coppens
vrouwen: Celien De Jonge

1u-wedstrijd:

ongestroomlijnd:    Stijn Van De Maele
gestroomlijnd: Peter Coppens
vrouwen: Celien De Jonge

De volledige resulaten kan je hier bekijken 

Syndicate content